Карта бажань

Карта бажань

Карта Скарбів, вона ж Карта Бажань чи Карта Візуалізації – це колаж, на якому зображуються мрії та бажання. Хтось вірить, що це працює, а хтось ставить під сумнів можливість виконання бажань таким «пасивним» способом.

Карта бажань: що думають психологи?

Сучасні психологи та стародавні вчення сходяться у тому, що особистість, налаштована на успіх, неодмінно його досягне. Стародавні китайці вірили, що як тільки ми висловлюємо наше щире бажання чого-небудь досягти, сили Всесвіту починають його здійснювати. Карта Бажань і є інструментом, здатним привести в рух добрі сили Всесвіту і допомогти нам на шляху до успіху. Найголовніше – запам’ятайте, відчуйте і застосовуйте один дуже важливий метафізичний закон: все, про що ми думаємо і говоримо, множиться і росте. Психологи також переконані, що цілі просто необхідно записувати або візуалізувати. Помічено, що людина, прописавши свої пріоритети та цілі, в середньому, досягає їх протягом 1-2-х років, в той час, як іншим для цього потрібен термін до 10 років, а то й більше!

Основні правила роботи з Картою бажань:

  • Чітко формулюйте бажання, по можливості висловіть його у декількох конкретних словах;
  • Формулюйте бажання лише у стверджувальній формі та в теперішньому часі, ніби це вже отримуєте;
  • Бажання повинно бути безпечним для Вас і оточуючих.

Що ж таке Карта бажань?

Отже, що ж це таке, Карта бажань? Чари, гра для дорослих, особливий засіб фен-шуй? Ні те, ні інше, ні третє. Карта Бажань або вірніше Карта, що виконує бажання, являє собою інструмент налаштування нашого життя на хвилю успіху. Тільки налаштувавши приймач на потрібну хвилю, ми можемо почути важливе і цікаве нам. Роблячи карту, ми багато розмірковуємо про своє життя і цілі, яких хочемо досягти, намагаємося виділити головні бажання. Тим самим ми приводимо до ладу свої думки про майбутнє, налаштовуючись на краще. Складаючи позитивні твердження або афірмації, керуючись правилом «лише хороше і в стверджувальній формі», ми забігаємо вперед у часі та проживаємо бажане майбутнє як сьогодення. Вирізуючи картинки з журналів, ми візуалізуємо свої бажання, які часом буває важко уявити на власні очі і тим більше утримувати протягом тривалого часу.

Карта бажань

Існує багато способів роботи з бажаннями, як, наприклад, звичай загадувати бажання на день народження, задуваючи при цьому свічки на святковому торті, або спалювання папірців з бажаннями в момент настання Нового року, або загадування під новорічний бій курантів (при цьому на столі горять свічки, а електричне світло виключене). У всіх засобах присутня прив’язка до початку нового циклу календарного, життєвого, а також, здавалося б, суто символічної присутності в ритуалі таїнства вогню. У храмах також використовується вогонь свічок як найкращий провідник бажань і молитов в Небесні сфери.

Яких умов треба дотримуватися при створенні Карти бажань:

Вибір часу створення карти
Більшість практиків радять працювати над картою на Новий Місяць, протягом всього першого місячного дня, який триває від моменту молодика до першого за ним сходу Місяця. Ці дані беруться з Місячного календаря і робиться поправка на довготу місцевості проживання. Також добре, а іноді навіть краще, спрацьовує карта, створена у власний перший день місячного циклу, тобто в місячний день Вашого народження. Щоправда, це не відноситься до людей, народжених у 9-й, 15-й, 19-й, 23-й, 26-й і 29-й дні місяця, а також в повний місяць. При виборі часу створення карти потрібно також відстежувати Сонячні затемнення, оскільки якщо воно проходить у цей день, то бажання не реалізовуються.  У період же повного місяця може настати місячне затемнення, під час якого нам, як правило, буває дуже складно виділити головні цілі, оскільки наша підсвідомість перебуває в цей час в стані сну.

Вибір та формулювання бажань
Це дуже важливий процес, який займає багато часу, оскільки більшість з нас звикли Мріяти, але зовсім не вміють Бажати. При цьому Ви повинні пам’ятати, що бажання обов’язково збудеться і при цьому вплине на Ваше життя. Продумайте наслідки виконання Ваших бажань таким чином, щоб їх втілення було на благо як Вам, так і оточуючим. Спрощує цей процес виписування на аркуші паперу всіх бажань у довільному порядку, а потім їх впорядкування і структурування. При цьому бажано все писати в стверджувальній формі та без застосування частки не, що на перших може здатися складним. Отже, пишемо: я здорова, забезпечена, я люблю і мене кохають, у мене затишний просторий будинок. Моє життя наповнює Любов, радість і щастя. Мій чоловік успішний, чуйний і люблячий. Я люблю їздити на моїй машині (пишіть марку, модель, колір машини та салону). Я займаюся улюбленою справою, яка приносить людям користь, а мені радість і достаток

Вибір зображень і написів
Після того, як всі Ваші головні бажання знайшли словесну форму, настав час приступати до їх візуалізації. У звичайні дні, що передують молодому місяцю, на який Ви спланували створення карти, можна займатися підготовкою та збором матеріалу. З журналів і газет вирізуйте фотографії та малюнки, які Вам сподобалися, а також слова і цілі речення позитивного змісту. Озброївшись фотоапаратом і взявши з собою однодумця, прямуйте в ті місця, де Ви можете зробити власний знімок на фоні свого бажання (наприклад, в автосалон, де Вас сфотографують усередині Вашого улюбленого авто, або до будинку, в якому Ви хочете жити) Також можете використовувати комп’ютер і графічні програми, в яких можна майстерно зробити потрібний Вам фотомонтаж.

Вибір власного зображення
Обов’язково виберіть зі свого альбому кращий Ваш фотопортрет, який Вам подобається найбільше і де Ви щасливі та здорові. Він стане центральним ядром всієї Вашої карти, навколо якого Ви створите новий дивовижний світ. Якщо такого немає, терміново приводьте себе в порядок і прямуйте прямо в фотостудію або сфотографуйте себе самі.

Вибір типу карти бажань
Найбільш поширеною є карта, на якій всі бажання розподіляються за секторами 8-ми триграм, відповідно до їх значення:

Багатство, Достаток, Процвітання – Південний – Схід
Слава, Репутація, Удача, Натхнення – Південь
Любов, Шлюб, Взаємовідносини – Південний Захід
Сім’я, Суспільство – Схід
Здоров’я, Гармонія – Центр
Діти, Творчість, Нові починання – Захід
Знання, Мудрість, Самовдосконалення, Духовність – Північний Схід
Кар’єра, Успіх, Життєвий шлях – Північ
Друзі, Помічники, Наставники, Подорожі – Північний Захід

Другий варіант також популярний, оскільки дозволяє розташовувати бажання в довільному порядку, не орієнтуючись на сектори. Третій варіант передбачає розміщення міні – карти бажань у Вашій записнику. Вдень ця картка знаходиться в щоденнику або записнику, а на ніч її рекомендується класти під подушку. Четвертий варіант є найшвидшим – ви просто записуєте бажання в записник, дотримуючись вищеназваних правил. П’ятий варіант – створення окремих карт для окремих бажань.

Для їх активізації потрібно хоча б раз на тиждень їх перечитувати, заряджаючи їх своєю вірою і заряджаючись від їхнього позитивного настрою.

Карта бажань

Вибір основи для карти
Більшість роблять свої карти на аркуші ватману, попри те, що це дуже виснажливе заняття через його розміри. Насправді, працюють будь-які карти, тут головне – структуризація вашого мислення і Ваше підсвідоме налаштування на успіх. У процесі створення карти Ви перетворюєтеся у приймач, який самонастроюється на потрібні йому хвилі успіху. А Ваша карта це свого роду антена. Її фон може бути як білий, так і кольоровий. При використанні кольору слід враховувати його вплив на Вас, а також його сумісність з енергетикою сектора житла, в якому Ви розташуєте свою карту. Може підійти картон середньої щільності, а також щільний папір для малювання пастеллю (якщо Ви вважаєте за краще працювати на кольоровому тлі) або хороший ватман. Думаю, що певні габаритні розміри також можуть сприяти кращій реалізації бажань. Для цього Ви можете скористатися так званою лінійкою орхідеї або лінійкою фен-шуй, де розміри мають як сприятливі, так і негативні значення.

Вибір місця розміщення карти.
Тут все залежить від Ваших можливостей. При виборі місця важливо враховувати з одного боку необхідність регулярно дивитися на Вашу карту, з іншого боку – приховати її від сторонніх очей. Такими місцями можуть бути спальня, гардеробна кімната, шафа, ящик письмового столу, органайзер, робочий стіл комп’ютера (графічна заставка на моніторі) і багато іншого.  Розміщення карти так само важливо, як і орієнтація антени радіоприймача. Карта буде погано працювати в негативному секторі квартири і чудово в секторі з позитивною енергією. Як правило, найбільш ефективними місцями є сектори, куди прийнято вішати ікони – схід, південний схід і північ. Для того, щоб вибрати найбільш оптимальне місце, проекспериментуйте протягом декількох тижнів, а то і місяців (якщо карта зроблена на невеликий термін).

Отже, настав заповітний час створення карти бажань. Тепер потрібно внутрішньо розслабитися і просто отримувати задоволення від процесу. Добре, якщо при цьому Ви знаходитесь на самоті і Вам ніхто не заважає. Можна включити тиху, але не сумну, музику без слів, можна запалити свічки. Це Ваш час. Ви творець свого Майбутнього. Пам’ятайте, що Ви відповідальні за свої бажання. Вони повинні нести в собі добро і Любов, бути творчими. Бажано включити в карту бажань позитивне космічне твердження : «Те, що потрібно мені, гармонічно і пpекpасно проявляється для мене». Це потрібно для того, щоб увійти в гармонію з Космічним сценарієм Вашого життя. Можливо, що якесь бажання сьогодні закриває шлях до кращого, приготованого для Вас Небом. Дозвольте проявитися Божественному плану, сповненому Мудрості й Любові до всіх нас.

Поділись з друзями: