Про важливість змін

Про важливість змін

Колись давно жив на світі маленький струмочок. Він спускався з гір в гарну зелену долину. Одного разу він добіг до пустелі. Тут він зупинився і подумав: «Куди ж бігти далі?» Попереду було багато нового та невідомого, тому струмочок злякався.

Та тут він почув голос: «Сміливіше! Не зупиняйся на досягнутому, попереду ще багато цікавого!» Та струмок продовжував стояти. Йому хотілося стати повноводною великою річкою, та він боявся змін і не хотів йти на ризик. Тоді голос знову заговорив: «Якщо ти зупинишся, то ніколи не дізнаєшся, на що ти здатний! Повір в себе, і тоді ти в будь-якому оточенні зможеш знайти правильну дорогу! Біжи далі!» І струмок побіг по пустелі. Йому було дуже погано. Незнайомі місця і виснажлива спека з кожним днем забирали його сили. І через декілька днів він висох…

Та ось випарувані краплини зустрілися високо в небі. Вони об’єдналися в одну велику хмару і поплили далі над пустелею. Довго плила хмара, поки не добралась до моря. І тут струмок перелився в море численними краплинами дощу. Тепер він злився з великим морем. Легко похитуючись на хвилях, він посміхався собі. Раніше, коли він жив в долині, він ніколи не міг мріяти про таке. Струмок подумав: «Я декілька раз змінив форму та тільки зараз мені здається, що нарешті я став самим собою!»

Поділись з друзями: