Вумбілдинг з нефритами


Сексуальна культура жінок існувала у всіх народів. Слов’яни поклонялись Богині любові Купалі. Мистецтву «божественного кохання» навчали слов’янські  Берегині. Коли в дівчинки починались місячні, вона проходила ініціацію з дівчинки в дівчину, і з цього часу вона засвоювала сакральні жіночі практики.


Однією з таких практик було «маткове» співання. Дані ритуальні пісні нагадували крик жінки під час екстазу. При цьому основну звукопровідну дію несли інтимні м’язи, тому називають дані звуки – «маткове» співання. Дану техніку слов’янські Берегині використовували для розвитку м’язів любові.  Тому слов’янки могли перед заняттям коханням втягнути в себе невелику кількість води, закриваючи при цьому шийку матки. А після кохання жінка розслабляла м’язи,  і  вода вимивала з жінки сперму, що служило протизаплідним засобом. І таких багато сакральних практик…


В наш час жінки також повинні займатись своїм жіночим здоров’ям і розвивати свою оргазмічність. (До речі, в нашій країні гінекологія достатньо консервативна – надається перевага спостереженню і оперативному втручанню, а не лікуванню і профілактиці!!!!! Лікують, переважно, лише запальні процеси. І до вумбілдингу ставляться скептично (тут ми з ними в дечому погоджуємось, адже, не можна давати сильне навантаження апаратними методиками на м’язи без попереднього УЗД-обстеження, піднімати внутрішньочеревний тиск без добре прокачаних м’язів тазового дня і т.д)


Тому пропонуємо Вам починати з більш екологічного методу – з прокачування м’язів тазового дна за допомогою нефритів.


Вумбілдинг з нефритами – це

·       Більш яскраві відчуття під час інтиму у Вас і у Вашого партнера

·       Розвиток Вашої оргазмічності і підвищення чуттєвості

·       Відновлення тонусу м’язів тазового дна

·       Метод, за допомогою якого можна відтермінувати клімакс

·       Підготовка вагіни до пологів

·       Зменшення проявів передменструального синдрому

·       Профілактика опущення стінок вагіни і самої матки, гінекологічних захворювань

·       Вирішення проблеми нетримання сечі

·       Ефективний спосіб розвитку сексуальності і жіночої енергетики

 

Переваги даного методу:

1) більш лагідніший метод, тому принесе свої «плюси», не приносячи при цьому «мінусів»,

2) зручний для сучасної жінки (переважно, на апаратні методики в жінок вистачає сили волі лише на 1 місяць),

3) нефрит - це природній камінь, який тисячоліттями вбирав в себе енергію стихій: води, сонця, повітря… Він Вас буде наповнювати магнетизмом і додавати Вам енергії. До речі, дівчата відмічають, що з’являється блиск в очах, і чоловіки починають частіше знайомитись!!!  

З часом Ви зможете доєднати ще і апаратні методики, якщо буде в цьому потреба.

 

Теоретична частина:

1) Будова і можливості розвитку інтимної мускулатури в жінки (Вумбілдинг, ІМбілдинг, даоські практики)

2) Різновиди жіночих оргазмів. Як їх досягати?

3) Як посилити і урізноманітнити сексуальні відчуття свої і свого партнера?

4) Якою повинна бути профілактика жіночих захворювань?

 

На ПРАКТИЧНОМУ курсі ви познайомитеся з вправами, які розвивають Вашу чуттєвість і оргазмічність. Навчитесь управляти різними відділами внутрішніх м'язів – на занятті ми будемо контролювати правильність виконання даних технік (займаємося в спідницях). Отримані навички ви зможете застосовувати в сексі, посилюючи відчуття у себе і у свого партнера.

 

Формат проведення: до 10 чоловік, тривалість – орієнтовно 5 годин. Для практики необхідне нефритове яйце (можна придбати в нас - 350 грн. або можна брати своє). Займаємось в спідницях!!! – для ефективного виконання вправ.

Вартість тренінгу: 600 грн.

Тренер: Лілія Троян (Харків) Освіта - медична. Сертифікований інструктор ВУМ-білдингу. Тренер по  танцю живота і жіночих енергопрактиках. Ведуча тренінгів по чуттєвим масажам і сексуальних практиках.

Дата проведення: 19.04.2016 о 17.30

Записатись на заняття по телефону 097 8 000 888

Повернутись до розкладу