Секс, любов і жіночність у великому місті

В останні 100 років 98% дівчаток виховують бути хлопчиками. Бути хлопчиками в школі, в інституті, в досягненні кар’єри, і, навіть, – в особистих стосунках.  Вся система виховання і навчання сприяє розвитку у Вас чоловічих рис, а саме – цілеспрямованості, обов’язковій орієнтованості на результат, чіткому плануванню, надмірній активності. Соціуму не потрібні гарні і щасливі жінки, йому потрібно, щоб жінка працювала і не мала часу думати, як вона живе.

Тому в нас немає відповіді, як себе жінкам поводити, щоб бути і щасливою в особистому житті, і не виснажити себе на роботі.

В наш час рідко хто про це говорить, але відсутність сексуальної «освіти» є основною причиною одинокості, непорозумінь, зрад і розлучень. Адже в парі виникає багато побутових і емоційних проблем, проте коли є сексуальна сумісність, тоді всі негаразди мають здатність вирішуватись.

Також більшість чоловіків не розуміє, чому у сучасних жінок такий низький рівень сексуальної культури,  адже тепер є доступ до інтернету  і до пікантної інформації в глянцевих журналах.

Анонімні опитування чоловіків свідчать, що 80 - 90% жонатих і 60 - 70% ще не жонатих не задоволені своїм інтимним життям. І ВСІ мріють його поміняти, хтось у фантазіях, а хтось це старається зробити в реальному житті.

Також демонстрація дівчатами на перших побаченнях гіперсексуальності і супернавичок в ліжку теж не завжди приводить до щастя і стосунків, а переважно, виключно до сексу, а іноді – і до одноразового сексу і заниженої самооцінки.

На жаль, в наш час для багатьох важливо мати хоча би сексуального партнера. Але давайте все-таки попробуємо одночасно і створити стосунки, і отримати задоволення від інтиму.

Адже в наш час сексу є багато, а любові – мало, тому ми, в першу чергу, за любов, а отже, і за глибокі романтично – інтимні стосунки між чоловіком і жінкою.

 

На даному занятті ми:

1)  розберемось, які є обов’язкові складові жіночого образу, щоб і самій отримувати в житті задоволення, і щоб було легко знайти партнера.

2)  розглянемо, як в теперішньому світі знайти і любов, і повноцінне інтимне життя? 

3)  продемонструємо, як виглядає «секс на сучасному рівні»  очима чоловіків?

 

 

Блок «Як створити свій ефективний жіночний образ?  Як знайти чоловіка і побудувати з ним любовно-романтичні стосунки?»:

 * Виховання жіночності і сексуальної культури у слов’янок.

 * 4 жіночих архетипи, які необхідні для жіночого щастя і 2 архетипи, з яких необхідно вийти.  Продемонструємо кожен архетип.

 * 2 найвдаліших архетипи для приваблення чоловіків.

 * З чого починаються жіночі чари?

 *  Що значить «мати жіночу силу»? Що жінку руйнує? Що нас наповнює? Як не брати на себе чоловічу відповідальність? Який архетип надихає чоловіка на подвиги? Схема досягнення мети по-жіночому типу. Схема побачення по-жіночому типу.

 *  Як зваблювати чоловіка, але щоб він про це не догадався?  Жіночі чари.

 *  Етапи створення стосунків між Чоловіком і Жінкою. Що не так зі мною, коли чоловіки не знайомляться? Грубі помилки жінок. На що звернути увагу на кожному етапі побудови стосунків ще до сексу

 * Як навчитись розбиратись в чоловіках? Типажі чоловіків. Підбір Вашого «образу» відповідно до типажу. Чим «зачепити» кожен типаж? Який підібрати образ для зваблення кожного типажу? Продемонструємо.

 *  Програма мінімуму знань для жінок, які не в стосунках. Програма мінімуму знань для жінок, які в стосунках більше 3-ох місяців.

 

 

Блок «Як побудувати з чоловіком сексуальні стосунки?»:

Перший секс. Пікантні особливості. Чому не завжди успішна 1-а інтимна зустріч? Чому він пропадає після сексу?

Чого хочуть чоловіки в ліжку на різних етапах стосунків? Коли стосунки тільки починаються: які є три обов’язкових складових в сексі очима чоловіків, щоб стосунки були якісними для них?

Три обов’язкових складових в сексі для неодружених чоловіків, які знаходяться в тривалих стосунках  і для жонатих чоловіків.

Еротичні ласки чоловіка. З чого починаємо?

1-а ерогенна зона чоловіка. Чого в жодному випадку не можна робити? Продемонструємо декілька рухів.

2-а ерогенна зона чоловіка. Продемонструємо рухи. Що робити, коли це робити зовсім не хочеться?

Мануальні рухи на стовбурі. Класифікація. Техніка виконання. Продемонструємо деякі.

Мануальні рухи на задоволення і рухи, скеровані на чоловічий оргазм. В чому різниця?

Оральні ласки. Класифікація. Якими можна довести до оргазму, а якими ні? Правила.

Основи чуттєво-еротичного масажу.

Деякі цікаві сексуальні «фішки»

Як виглядає секс на сучасному рівні очима чоловіків? Програма сексуального мінімуму, яку необхідно вміти кожній жінці

Програма сексуального максимуму для побудови глибоких емоційно-сексуальних стосунків. Чим втримати інтерес чоловіка в сексі з вами?  Як підняти чоловіче потяг до Вас відповідно до типажу чоловіка?

Тривалість семінару: 2.5-3 години

Вартість: 100 грн.

Записатись на семінар за тел. 097 063 80 83

Повернутись до розкладу