Чуттєво-еротичний масаж

 

В наш час жінці бажано вміти розслабляти чоловіка, знімати стрес і настроювати на яскравий інтим, а не на виконання "сімейних обов'язків". Також ми би дуже радили "обгладити" ВСЕ тіло чоловіка, яке тоді стане захищеним, ніби оберегом, від інших жінок.


Наш тренінг  повністю практичний, тому Ви віддразу ж після тренінгу зможете застосувати свої нові навички і приємно вразити свого чоловіка. І найголовніше – внесете новизну у стосунки, а отже -  викличите нові емоційні переживання в НЬОГО

 

У програмі тренінгу Ви:

  • Навчитесь 2-ом технікам: і розслабляючому, і еротичному масажу. ПРАКТИКУМ
  • Вивчите основні правила, без яких неможливо зробити чуттєвий масаж
  • Попробуєте на собі розслабляючий масаж, щоб зрозуміти, яку цінність "несуть" Ваші руки.
  • Засвоїте трюки еротичного масажу 
  • Особливості підготовки: аромотерапія, музика, приміщення...

УВАГА! Даний тренінг НА ПРАКТИЦІ вивчає і основи чуттєвого масажу для розслаблення, і  основи еротичного масажу. Але в даному практикумі за 4 години ми встигаємо пройти тільки одну частину тіла. Чуттєво-еротичний масаж на все тіло, а такожі інші види еротичного масажу  вивчається в "10 чудес, які роблять Великі любовниці в спальні". Тому ДУЖЕ радимо, як програму мінімуму, пройти хоча би даний тренінг. Адже жінки ігнорують масажами, але саме вони ведуть до побудови глибоких емоційних стосунків з партнером, а добрий секс веде до сексуальних відчуттів і переживань, але не завжди до побудови ще глибших стосунків!!!

 

 

Заняття проводять наші кваліфіковані тренери-масажисти.

З собою мати зручні штани або лосіни, футболку, светр,  2-а рушники, олійку для масажу (можна придбати у нас), гарну білизну. Будемо робити одна на одній.

Також ми би радили, щоб Ви приходили з подругою, адже розслабляючий масаж (окрім еротичного) Ви тренуєтесь одна на одній. Якщо Ви без подруги - тоді Ви вчитесь на одній з учасниць тренінгу.


Вартість заняття  700 грн. Ви+подруга = 1150 грн.

З 1 січня 2019 року вартість буде 900 грн.

Тривалість заняття - 4 год.

Час проведення тренінгу дивіться у розкладі

Записатись на тренінг

або за тел. (097)8-000-888 - Жіночий клуб "Стихії Успіху"

Повернутись до розкладу