Кожен день - нова притча

Жила на світі прекрасна дівчина. Її звали Мері. Вона випромінювала любов, щастя і злагоду. І вона настільки вірила в дива, що якось їй зустрівся Ангел. Він сказав їй:
- Будь завжди такою ж щасливою! Що ти хочеш, щоб я зробив для тебе? Про що ти мрієш?
Дівчина всміхнулася йому і попросила про свою найпотаємнішу мрію:
- Я дуже хочу зустріти прекрасного Лео, щоб у нього було кучеряве волосся та чарівний голос, і щоб він міг співати ніжні пісні під гітару. Я дуже хочу, щоб ми з ним одружилися, і у нас народилися три дочки - красиві і розумні. Щоб у нашому домі завжди лунав дзвінкий сміх. А наше кохання з Лео з кожним днем ставало все сильнішим й яскравішим. Ангел полетів, а Мері згодом зустріла свого прекрасного Лео, який мав чарівний голос. Він співав їй пісні під гітару і вони були щасливі.
Минув час... У Мері народилися діти. Троє синів, які дуже любили грати у футбол. Різним було життя Мері і Лео, траплялися і невеличкі радощі, і прикрощі, але за щоденними турботами дні минали настільки швидко, що Мері не помітила, як її мрія юності загубилася серед життєвих клопотів.
Але якось вона знову зустріла того самого Ангела.
- Чому Ти не виконав свою обіцянку? - запитала в нього Мері,- адже я просила тебе, щоб в мене були дочки. І наше кохання з Лео замість того, щоб розгорітися бурхливим полум'ям, зовсім згасло .
- Але й ти не виконала свою обіцянку. Адже я просив тебе бути завжди щасливою!

Назад