Кожен день - нова притча

Мужчина прийшов влаштовуватись двірником в компанію Microsoft. Менеджер відділу кадрів спочатку задає йому декілька питань, потім проводить невеличкий тест (пропонує підмести частину території) і, нарешті оголошує рішення:

- Вас прийнято, залишіть вашу електронну адресу, щоб ми могли вам повідомити, у який день ви повинні вийти на роботу.

- Але в мене і комп'ютера немає, - розгублено відповідає мужчина, - не те, що електронної адреси.

- Тоді ми не можемо взяти вас працювати, оскільки віртуально ви не існуєте.

Мужчина виходить сумний, не знаючи що робити, у кишені залишилося лише 10 доларів. Однак йому дещо спало на думку: він заходить на ринок і купує 10 кг помідорів. Потім він починає ходити по домівках і пропонувати товар, і через 2 години він подвоює капітал. Коли він повторив це саме 3 рази, в нього у задній кишені вже було 160 баксів. Він розуміє, що з цими доходами цілком можна жити і працювати. Щоранку він виходить з будинку все раніше й повертається все пізніше, щодня подвоюючи або навіть потроюючи капітал. Згодом він купує машину, потім вантажівку, далі відкриває фірму з доставки товарів населенню. Через 5 років він уже є власником великої мережі супермаркетів. І тоді, замислившись про майбутнє, він раптом вирішив застрахувати своє життя й життя всієї своєї родини. Після переговорів із страховим агентом той просить залишити електронну адресу, на яку можна було б відправити найвигіднішу пропозицію, але комерсант, як і кілька років тому, відповідає, що він не має ні електронної адреси, ні комп'ютера.

- Це дивно, - дивується страхової агент, - ви такий великий бізнесмен і не маєте електронної адреси! Ви лишень уявіть собі, ким би ви стали, якби у вас був комп'ютер!

Подумавши, комерсант відповідає:

Я став би двірником компанії Microsoft

Назад