Кожен день - нова притча

Якщо скоротити все людство до селища на 100 жителів, враховуючи всі пропорційні співвідношення, ось як виглядатиме його населення: 57 азіатів; 21 європеєць; 14 американців (північних і південних); 8 африканців; 52 будуть жінками; 48 чоловіками; 70 не білими; 30 білими; 89 гетеросексуальними; 11 гомосексуальними; 6 осіб володітимуть 59% усього світової багатства і всі шість будуть з США; у 80 не буде пристойного житла; 70 будуть неписьменними; 50 будуть не доїдати; 1 (лише один) матиме вищу освіту.
Розглянувши світ із цієї точки зору, можна зрозуміти, що потреба у солідарності, розумінні, терпимості, освіті дуже висока. Подумай про це:
Якщо сьогодні вранці ти прокинувся здоровим, ти щасливіший, ніж 1 мільйон чоловік, які не доживуть до наступного тижня.
Якщо ти не переживвійну, самотність ув'язнення, агонію катувань чи голод – ти щасливіший, ніж 500 мільйонів людей у цьому світі.
Якщо ти можеш піти до церкви (синагоги ) без загроз ув’язнення чи смерті, ти щасливіший , ніж 3 мільярди людей у світі.
Якщо в твоєму холодильнику є їжа, ти одягнений, ти маєш дах над головою, постіль, - ти багатший, ніж 75% людей у цьому світі.
Якщо в тебе є рахунок у банку, гроші у гаманці і трохи дрібних в скарбничці, ти належиш до 8% найзаможніших людей в цьому світі.
Якщо ти читаєш цей текст, ти двічі щасливий, оскільки ти не належиш до тих 2 мільярдів людей, котрі не вміють читати.

Назад