Програма "М+Ж. Створення стосунків"

 

Програма «М+Ж. Створення стосунків» присвячена найрізноманітнішим проблемам, які можуть виникнути у парі. Незалежно від того, чи Ви в офіційному Ви шлюбі, чи «просто живете разом», чи ще тільки зустрічаєтесь – Вам все одно стануть у нагоді усі ті знання, які ми зібрали у програмі «М+Ж. Створення стосунків».


Успіх будь-яких стосунків  – у правильно побудованій комунікації. Спілкування – це не лише слова, але і жести, і вміння влаштувати правильну ситуацію, створити потрібний настрій, налагодити внутрішній контакт з партнером.  І чим ближчі у вас стосунки, тим важливіше вміти робити це вчасно і вправно. Наші тренери опрацювали більшість потенційно складних ситуацій у стосунках чоловіків і жінок, і знають, як потрібно поводитися жінці, щоб досягти свого, і при цьому не перестати бути жінкою.

 

«Жіноча сила – у слабкості» - ця народна мудрість виникла не безпідставно. Там, де чоловік намагається йти напролом і часто програє, жінка може скористатися витонченою дипломатією і виграти. Треба тільки засвоїти головні «жіночі хитрощі», якими ми і ділимося з Вами у кожному з тренінгів програми «М+Ж. Створення стосунків».


 Дана програма включає в себе:

1) Стосунки з чоловіками від А до Я  -  даний тренінг про те, як навчитись розбиратись в різних типажах чоловіків і знаходити підхід до кожного чоловіка в флірті, звабленні, інтимі, при охолодженні стосунків, при конфліктах і т.д. Детальніше...

2) Ап, и тигры у ног моих сели... - даний цикл тренінгів рекомендовано пройти при проблемних стосунках в парі. Включає наступні тренінги:

а) Шокуюча правда про чоловіків і стосунки

б) Не любіть чоловіка так, як любила я... Жіночі помилки в стосунках

в) Тато, не дави на мою долю...

г) Коли жінці необхідна особлива тактика...

д) План на місяць по "реанімації" Вашого чоловіка

е) З фінансами - без церемоній. Побутово - фінансові відносини в парі

є) Ваш чоловік не хотів би, щоб Ви це знали...

ж) Чоловіки зі сюрпризом Детальніше

 

Записатись на тренінг

або за тел. (097)8-000-888 - Жіночий клуб "Стихії Успіху"

Повернутися до розкладу