Програма "Як знайти свою любов? Як вийти заміж?"

 

Успішна бізнес-вумен чи молода студентка, жінка завжди потребує надійного плеча поруч. Навіть не для опори, а більше – для затишку. Така жіноча природа, і обдурити її не вдається навіть сучасній моді на карєру і самоствердження. Любов і Сімя є для жінки незамінними частинами життя, і повне щастя без цього неможливе.


Немає чарівної палички, яка в одну мить подарує Вам чоловіка і гармонійні стосунки чи звільнить від самотності. Проте є давно відомий шлях, що веде Вас від одинокості до заміжжя через зустрічі і знайомства, перші несміливі побачення, серйозні та глибокі стосунки, і аж до шлюбу. Ваше особисте щастя чекає попереду, і Ви, як маленька Еллі, можете розпочати свій шлях до Смарагдового Міста вже зараз!


Програма тренінгів «Як вийти заміж?» від Жіночого клубу «Стихії успіху» пропонує Вам «детальну карту» у Вашому поході за Щастям - наші тренери знають, де, зазвичай, спіткаються жінки, у яких питаннях потребують допомоги, і як зробити шлях жінки до Щастя легким і сповненим радості, а не виснажливим і заплутаним. На наших тренінгах Ви разом з досвідченими спеціалістами детально пропрацюєте окремо кожен етап розвитку стосунків, вирішите свої конкретні проблеми, пов’язані з особистими комплексами чи невирішеними конфліктами з минулого, звільнитеся та оновитеся, і відкрито зустрінете свою Справжню Любов!

 

В програму «Як вийти заміж?» входять такі тренінги:

 

 

 

Записатись на тренінг

або за тел. (097)8-000-888 - Тренінг-Центр "Стихії Успіху"

 

Повернутися до розкладу