Чого хочуть чоловіки в ліжку?

Уроки сексуальної майстерності


Десь в глибині душі Вас лякає, що яскраві інтимні стосунки обходять Вас стороною

І як досягнути того, щоб найкращий секс в Його житті був лише з Вами?


80 % жінок, які зараз читають цей текст, через 5 15 років з великою ймовірністю будуть займатись інтимом лише 1 раз в місяць, мають великий шанс набрати лишні кілограми і втратять себе, як Жінку.
Наш досвід показує, що жіноче тіло потребує ласки. І якщо жінка не отримуємо її через інтим, тоді вона починає це отримувати через переїдання або алкоголь. А якщо до того всього ще і її душа одинока, то вона втікає від одинокості в круглодобову роботу або в інтернет. Це шлях - в нікуди і повна втрата себе


Даний тренінг для тих, в кого:
·       Є інтимні стосунки, але Вам боляче від того, що вони зовсім не такі, як Вам би хотілось, і що життя проходить стороною 
·       Ви підозрюєте, що інші жінки набагато краще володіють сексуальною майстерністю, ніж Ви, і витворяють в ліжку різні «брудні» трюки, а Вам здається, що це складно
·       У Вас так давно не було інтиму, що Ви вже сумніваєтесь в собі, і Вам здається, що Ви стаєте сексуально відсталою
·       Ви відчуваєте, що не задовольняєте свого партнера
·       Ви боїтесь, що любимий заведе або вже завів собі коханку
·       Ви хочете буди одною-єдиною-бажаною у вибраного Вами чоловіка
·       Ви намагаєтесь щось поміняти у Вашому інтимному житті, бо перестали отримувати задоволення від занять любов’ю (до речі, молодець, що не зупинились)
·       Ви пробували урізноманітнити Ваше інтимне життя зміною іміджу, романтичними вечорами і т.д., але Ваш любимий перестав реагувати на Вас
·       Ви на стільки закомплексовані, що Вам здається, що Ви вже не транслюєте сексуальний магнетизм
·       У Вашій спальні все стало надто буденно, а Вам хочеться екстазу
·       У Вас з Ним, ніби, все добре, але Вам би хотілось, щоб він заради Вас був готовий на неймовірні вчинки
·       У Вас прекрасний секс, але Вам, на сьогодні, цього замало. Ви прагнете стати роковою суперкоханкою
·       У вас прекрасні всі сфери життя, але Ви відчуваєте, що  Ви ще недостатньо відкрили свій потенціал в мистецтві займатися любов’ю
·       Ви в цьому житті є мамою, дружино, донькою, бізнес-вумен і т.д.  Але Ви ще в собі так і не відкрили Жінку і потенціал  Коханки. Вам здається, що це не для Вас, тому Ви весь час ховаєтесь за маскою «це для мене  не важливо» або тихо ненавидите інших жінок з відкритим потенціалом

Навіщо жінці займатись любов’ю?
Секс є фізіологічною потребою організму. Відмова або тривале утримання від нього має серйозний вплив на здоров’я і на психіку. Жінку з неврегульованим статевим життям видно здалеку: дратівлива, депресивна, невпевнена в собі, з лишніми кілограмами, передчасно постарівша, часто хворіюча і т.д.
 Інтимне життя потрібне жінці:

1) для покращення психоемоційного фону і для відчуття, що життя прекрасне


2) для профілактики гінекологічних захворювань (при виникненні сексуального збудження кров приливає до статевих органів, а в разі, якщо статевого акту не відбувається, то вона застоюється в малому тазу. Наслідки - різні аднексити, мастопатія та інші гінекологічні захворювання)


3) для стабілізації артеріального тиску, підтримування тонусу кровоносних судин,  для профілактики інсультів та інфарктів


4) для профілактики зайвої ваги ( багато жінок намагаються заповнити недолік ендорфінів - гормонів щастя, які виділяються під час сексуальних відносин, їжею або алкоголем)


5) для профілактики гормональних збоїв. Тривале утримання від сексу веде до збільшення кількості чоловічих гормонів в жіночому організмі, змінюється гормональний фон, організм передчасно старіє


6) і, звичайно, для отримання задоволення душі і тіла


Навіщо жінці сьогодні вміти "ДОБРЕ" займатись любов’ю?

1) На сьогодні акселерація, пропагування сексуальності і фізичного здоров’я привели до доступності сексу. Втратилась духовна складова у стосунках. Тепер чоловіки не мають потреби женитися, щоб отримати інтим від жінки, яка йому сподобалась. Відповідно самі жінки дозволили чоловікам бути надто перебірливими. І чим цікавіший чоловік, тим більше в жінки буде конкуренток, які будуть намагатися привернути його увагу або чимось новим його здивувати.
До речі, до нас приходить досить високий відсоток «вже достатньо добре підготовлених» жінок, і серед заміжніх – також


2) Ми живемо в чоловічому соціумі, відповідно перебуваємо в постійних стресах, втомі, або ми на стільки виснажені, що нам лінь. Це в свою чергу приводить до того, що жінка втрачає сексуальний потяг, а згодом може втратити і партнера


3) Проведене нами анонімне опитування показало, що більшість, а це 65 – 80 % порядних, сімейних чоловіків не задоволені своєю сексуальною партнеркою і не проти знайти собі подругу для інтиму на стороні, зберігаючи при цьому сім’ю.


4) Під впливом реклами, глянцевих журналів і достатньої кількості доглянутих і підтягнутих жінок і дівчат чоловіки знаходяться у постійному сексуальному перезбудженні


5) Це одне з найдешевших видів задоволення на сьогодні. Це додає нам, жінкам, радості в тілі і в душі. Ми себе тоді і почуваємо, і виглядаємо молодими. Тому слід вдосконалювати своє інтимне життя до тих пір, поки воно не почне задовольняти Вас.


6) НАЙГОЛОВНІШЕ – це абсолютно не важко.


Чому ми створили даний тренінг?
1) В наш час «сексуальна революція» привела до того, що в соціумі секс став дуже доступним, чоловіки не встигають познайомитись ближче з жінкою і дати парі час для виникнення почуттів, бо в них вже є інтимні стосунки. А скільки є таких фраз « секс для здоров’я», «секс – не привід для знайомства» і т.д. Тому нам хочеться, щоб дівчата не рівнялись на ці тренди щодо сексу, які пропагуються сьогодні в соціумі, а несли одночасно любов разом зі сексуальною майстерністю.


2) Секс є всюди, а любові і почуттів на сьогодні є мало. Томи ми, які несемо в соціум сексуальну культуру, акцентуємо Вашу увагу на духовну складову в стосунках. Станьте Найкращою для Найкращого, якого вибрали Ви і Ваше серце! Не займатесь сексом, а займатесь любов’ю !!! 


3) Так, ми навчимо Вас технічно і віртуозно робити різні «трюки», щоб Ви були найкращою коханкою в його житті, щоб це підняло Вашу самооцінку, щоб Ви «не роздавали себе»,  а розуміли, що тепер Ви «навчена» і добре підготовлена, тому маєте всі підстави вибрати найдостойнішого для Вас чоловіка


4) Ми хотіли би звернути увагу на дану сферу життя заміжніх жінок і тих, хто хоче дарувати щиро і по-жіночому любов своєму любимому. Адже можна ж підняти свою майстерність! Нам приємно, коли говорять, що ми рятуємо сім’ї.  До речі, ми радіємо, що приблизно 70% наших відвідувачок – це заміжні. В них часто і так все добре, але вони хочуть робити це  найкраще.


Тому пропонуємо Вам пройти ПРАКТИЧНИЙ тренінг

Чого хочуть чоловіки в ліжку?

Уроки сексуальної майстерності

Програма тренінгу 1-ого рівня (14 годин):

 

1-е заняття: пора Весна та інші техніки

 1. Які найгрубіші помилки допускають жінки на шляху до сексу?
 2. Чого хочуть чоловіки в ліжку: 3-и обов’язкових складових?  Що слід допрацювати, а з чого, можливо, потрібно починати з нуля?
 3. Чому все будується на сексуальній енергії?
 4. Як правильно підбирати  еротичні ласки відповідно до «швидкострілів», слов’янських і «обрізаних» чоловіків. Чого робити категорично не можна?
 5. Еротичні ласки в залежності від стану чоловіка в даний момент: Весна, Літо, Зима, Осінь. Яку пору підібрати в даний момент?
 6. Класифікація еротичних рухів: рухи на збудження, на продовження акту, на досягнення оргазму 
 7. Як уникнути ГРУБИХ помилок  (нема чіткого розуміння того, з якою метою Ви робите даний рух, нема зростання в чоловіка задоволення по наростаючій, змішування всіх рухів, які Ви тільки знаєте і т.д.) ?
 8. Загальні принципи та основні правила еротичного масажу члена (швидкість рухів в залежності від стану чоловіка, їх напрямок, вибір мастила і т.д. )
 9. Які найкраще вибрати лубріканти і мастила? Найнеобхідніші «прибамбаси» з сексшопу, навіть якщо Ви займаєтесь романтичним сексом і знаходитесь на 1 стадії розвитку сексуальності.
 10. Еротичний масаж чоловічого інструменту – пора Весна (22 прийоми на стовбур + 4 прийоми на корону, які Ви відпрацьовуєте під спостереженням тренера)
 11. Як перейти від рухів, які сприяють задоволенню, до рухів, які ведуть до чоловічого оргазму?
 12. Еротичні ласки, які ведуть до еякуляції (6 видів, швидкість. Де виконуємо? Як?)

 

2-е заняття: Оральні та інші техніки

 1. Основне правило, якого обов’язково слід дотримуватись при оральних ласках для повноти відчуттів в партнера
 2. «Фішки», як урізноманітнити оральні ласки
 3. Найбільші міфи і забобони щодо оральної майстерності
 4. Техніки орального сексу. Пора Зима, Весна, Літо, Осінь (більше 40 технік)
 5. Даоські техніки орального сексу для покращення чоловічої потенції, зняття блоків і т.д. (більше 10 технік)
 6. Техніка "глибоке горло з проковтуванням"
 7. Традиційне глибоке горло "в позі" – по всі правилах! (Навіщо? Як правильно підібрати позу? Вправа для зменшення блювотного рефлексу. Технічне виконання)
 8. Імітатор «глибоке горло»
 9. Ковтати чи не ковтати? В чому весь смак?
 10. Як гарно закінчити оральні ласки? Техніка «Прощай, член»
 11. Плюси і мінуси різних поз для орального сексу. Які найгарніші? Які найефективніші? Якими дуже здивуєте?
 12. Особливості сприйняття оральних ласок чоловіком – в чому вся екзотика?
 13. Чоловіча фантазія №1 щодо оральних ласк
 14. Найголовніший секрет Вашого орального мистецтва!!!
 15. Віртуозна техніка одівання презервативу
 16. Як займатись сексом, який наповнює? Його різниця від сексу, який руйнує
 17. Секс по любові і секс заради секс

  3-є заняття: Ерогенні зони, "Жемчужина Дракона" та інші техніки 

 1. Ритуал на зняття пам’яті тіла чоловіка про інших жінок

 2. Еротичний масаж ерегованого і неерегованого чоловічого інструменту. Які допускаються помилки? Які особливості підходу?

 3. Мануальні ласки – пора Зима ( більше 10 прийомів, які Ви відпрацьовуєте під спостереженням тренера; чим вони дуже сильно відрізняються від інших прийомів?)
 4. Най-най-чуттєвіші 11 ерогенних точок і 3 ерогенних зони чоловіка. Вивчення більше «турбопотужних» рухів на дані зони (оральні, мануальні, суперсекретні фішки)

 5. Смертельний оргазм – Ваша важка артилерія. Шанс для нього «опинитись на 7 небі»!
 6. Еротичний масаж ще одного «особливого» чоловічого органу – Перлин Дракону (більше 10 технік з Вашим практичним відпрацюванням). Дуже сильні помилки, яких не можна допускати в жодному разі!!!

 7. «Гранатовий поцілунок»
 8. Точка на «Мільйон доларів»: міфи і реальність, особливості тонкого підходу

 9. Аннілінгус: пікантні прийоми!
 10. Як підключати одну ерогенну зону за іншою, потім наступну, створюючи відчуття незабутнього сексуального польоту?

 11. Правило японських гейш : Що робити , якщо "не стоїть"

Дата проведення:  Переглянути розклад

 

Запис по тел 097 8 000 888

Формат проведення: на вихідних (14 год.) Група - до 8 чол. 

P.S. Можливий виїзд в інші міста. Умови уточнюйте по тел. 097 8 000 888  

Можливість - індидідуального заняття. Умови уточнюйте у менеджера по тел. 097 8 000 888

 

 

 

Чому Вам необхідно пройти даний тренінг?

1) Ви, все-одно, будете займатись любов’ю, так робіть тоді вже це ДОБРЕ

2) На тренінгу Ви здивуєтесь тому, що це не важко і доступно кожній жінці!  (P.S. Наші клієнтки говорять, що раніше було важко, бо, переважно, практикували лише оральні ласки, а тепер можна використовувати різні «фішки» і знають, де і як найкраще «натиснути»)

3) Нас багато чому вчили в школі і у вузах, але нас не вчили, як поводитись з чоловіками і з грошима. Тому кожна жінка просто зобов’язана перед самою собою  отримати ще один вид освіти. До речі, всього за 6 – 20 годин часу.

 


Що поміняється у Вашому житті після заняття?

 •            Є велика ймовірність того, що чоловік Вам скаже, що йому ще так в житті добре не було! (Саме такі відгуки ДУЖЕ часто отримують клієнтки нашого центру)
 •            Ви зможете дати йому те, чого інші жінки, які були до Вас, йому не давали.  І станете найкращою коханкою в його житті.
 •            Ви будете в приємному «шоці» від самої себе і від того, чого Ви змогли навчитись  ( саме такими в нас виходять ВСІ ! учасниці тренінгу)
 •              За короткий період Ви вивчите на практиці ВСІ необхідні прийоми Богині Сексу
 •            Ви будете впевнені в собі як в Коханці. У Вас зросте самооцінка, і свою майстерність Вам захочеться «дарувати» лише достойному чоловікові.
 •            Ви ніколи не матимете суперниць, бо його завжди тягнутиме до найкращого
 •            Ваші стосунки «зацвітуть» яскравими фарбами, емоціями і новизною
 •            У Вас завжди все «буде стояти»
 •            Від Вас буде віяти сексуальним магнетизмом
 •            Зможете стати музою для чоловіка і надихати його на подвиги
 •            Заняття - практичне, групи -  до 10 чоловік, тому тренер зможе достатньо приділити часу вивченню Вами всіх навичок. 

 


Чому клієнти вибирають саме нас?

 • Наші тренери пройшли більше 15 тренінгів у різних експертів Росії, мають досвід роботи більше 3 років, тому в курсі  «Уроки Гейші» ми зібрали ВСЕ, що є зараз на ринку!!! У Вас немає потреби проходити ще паралельний курс в інших школах, щоб ще чогось довчитися!
 • Аналізуючи діяльність інших шкіл, які викладають тренінги цієї ж тематики, ми розуміємо, що дані тренери, переважно, некомпетентні. Наприклад, в жодному випадку не можна змішувати всі прийоми разом. Є прийому на збудження, є на заспокоєння, коли ми ведемо чоловіка до мультиоргазму, а є на еякуляцію. Коли Ви «змішуєте все разом», Ви ніколи не подаруєте йому «7-ого неба», а навпаки можете його розізлити, бо перериваєте на найцікавішому. І таких помилок багато!!! Ми даємо працюючі методики, в нас всі підходи систематизовані, є структурована схема, тому «політ» Вашого коханого ми чітко розпишемо на заняттях!!!
 • Ми маємо сотні задоволених клієнток і їх чоловіків (від вдячних чоловіків ми регулярно отримуємо квіти, шампанське і вітання !!!) До речі, 90 % наших клієнток говорять, що вони отримали більше, ніж очікували!
 • Заняття ведуть дипломовані експерти в сфері сексології: сексологи, психологи, які не рівняють всі ситуації під один шаблон, а використовують індивідуальний підхід  і зможуть надати кваліфіковані консультації
 • Нашими тренерами були і чоловіки-сексологи, тому ми дуже тонко розуміємо всі тонкощі сприйняття сексу очима чоловіків
 • Колись ми цьому навчались для себе, щоб поміняти своє життя, тому ми в свій час вклали в вивчення даної тематики дуже багато своїх ресурсів і емоцій
 • Ми набираємо невеликі групи –  максимум до 10 чоловік, щоб тренер зміг достатньо уваги приділити Вам і добре Вам «поставити руки»
 • Ціни у нас -  львівські! Тобто Ви отримуєте московський рівень по львівських цінах!

 

Вартість:  4200 грн, Ви + подруга = 7000 грн.


Чи це для Вас дорого?

Ми займаємось любов’ю кожен тиждень по … разів.

Але якщо уявити собі найгірший варіант, коли все запущено, а саме: у нас інтим лише 1 раз в місяць, тоді 4200 грн : 12 місяців = 350 грн в місяць (Вам обійдуться дані навички).

Але не будемо такими песимістичними, адже любов’ю ми займаємось роками і не по одному разу в тиждень, 4200 грн : 20 років = 210 грн в рік = 17.5  грн в місяць

Дана сума не поміняє Вашого фінансового стану, але однозначно поміняє Ваше життя!
 

 


Даним видом мистецтва повинна володіти кожна жінка, щоб вберегти своє щастя і свою сім’ю

 

Записатись на тренінг

або за тел. (097)8-000-888 - Жіночий клуб "Стихії Успіху"

 


                     100% гарантія повернення грошей:

На дану пропозицію діє 100 % гарантія повернення грошей: якщо в перші 2 години Ви побачите, що даний курс Вам не підходить, ми повернемо Вам назад Ваші гроші

 Ми  Вам обіцяємо , що при використанні даних навичок Він запам’ятає Вас надовго!


P.S. Ще раз хочемо нагадати, що всього за декілька годин, проходячи ДУЖЕ насичену програму даного тренінгу, Ви  маєте шанс стати справжньою жрицею кохання! Ви можете зайняти 1-е місце найбажанішої жінки в його житті!


P.P.S. В наш час, коли в соціумі секс став таким «доступним», і коли так багато дівчат та жінок вибирають спортзал, дискотеку замість «борщі вдома варити»  і ходять на курси «підвищення кваліфікації» себе як дружини і коханки, то не пройти тренінг даної тематики для Вас – це…


P.P.P.S. Сьогодні – немає часу, а завтра, можливо, не буде з ким

 

Записатись на тренінг

або за тел. (097)8-000-888 - Жіночий клуб "Стихії Успіху"