Від серйозних стосунків до заміжжя


Жінка стає цілісністю тоді, коли стає половиною.

Жак Одіберті

 

Найпершими заміж виходять не обов’язково красуні. І часто навіть не найрозумніші… У чому ж таємниця успіху тих жінок, які вдало підводять свої стосунки до шлюбу? Чому одних «беруть заміж», а з іншими «зустрічаються» роками?

 

Ви маєте чоловіка, і вже довго разом, і чекаєте, коли нарешті зависне пауза під час вечері, і він дістане чарівну скриньку з заповітними словами. Але вечері і річниці минають одна за одною, а він так і не говорить нічого… Коли розмова заходить про довгострокові перспективи, Ви завжди ніби то присутні у його планах, проте у ролі кого – не зрозуміло. Ви піклуєтеся про нього, і втілюєте усе, чого він хоче від жінки – але так і не отримуєте офіційного статусу його дружини. Втома від невпевненості стосунків накопичується, і весілля подруг починають викликати у Вас заздрість…

 

Думаєте, його не цікавить щасливе подружнє життя? Цікавить! Фокус насправді дуже простий – чоловік не може зважитися на останній крок. Його страхи та упередження – ось те, що Ви повинні подолати, якщо хочете піти до шлюбу з Коханим та Єдиним!

 

Наш тренінг спирається на життєвий досвід багатьох щасливих дружин та дієві психологічні техніки. Для заміжжя не достатньо тільки симпатії - треба побудувати ще багато містків, щоб Ваш обранець відчув потребу повного єднання. Емоційна та психологічна близькість важлива для чоловіків не менше, ніж для жінок. Тому розуміння чоловічої логіки – незамінний атрибут справді глибоких стосунків.

 

Тренери Жіночого Клубу опрацювали багато досліджень чоловічої психології, поєднали це з досвідом успішних жінок і перевірили на практиці. І тепер ми пропонуємо Вам здійснити, нарешті, такий важливий крок у житті – вийти заміж зі взаємної любові за достойного чоловіка!

 

У програмі тренінгу:

  • Навіщо нам виходити заміж? Аналіз своїх страхів і робота з ними.
  • Тактика поведінки: Чому «чемним дівчаткам» так важко вийти заміж? Які якості приваблюють чоловіків? Як розпочати пошуки чоловіка? Як увійти в стан «дівчина на виданні» і стати жаданою нареченою?
  • Шлюбний супермаркет: Які закони на ринку чоловіків? Як не потрапити у пастку безперспективних стосунків? Які найпоширеніші помилки, що руйнують щойно розпочаті стосунки?
  • Як обрати найкращого: 5 ознак чоловіка для сімї і 5 кроків до заміжжя.
  • Чоловіча логіка: Чому чоловіки роблять вигляд, що сім’я для них неважлива, хоч насправді страждають від самотності? Якими принципами і категоріями мислять чоловіки? Чому зустрічаються з одними, а одружуються з іншими? 5 причин, чому чоловіки обирають «не тих». Чому він не прагне створити сім’ю з Вами?
  • Жінка в дії: Як нейтралізувати 2 основні чоловічі страхи і побороти упередження? Як підтримувати іскру цікавості у стосунках? Як непомітно заохотити чоловіка до створення сімї? Як викликати Коханого на щирість та емоційну розкутість? 
  • Як робити не слід: найпоширеніші жіночі помилки, що не дають вийти заміж, і як їх уникнути? Дієві аргументи на користь заміжжя для чоловіків, і як їх правильно застосувати? 3 головних стимули для того, щоб чоловік зробив Вам пропозицію.
  • Як розвинути в собі енергію утримання чоловіка?
  • Як зі статусу «коханки» перейти в статус «дружини»? Які навички слід розвивати? Як вийти з «любовного трикутника»? Які три помилки, які ніколи не зроблять Тебе дружиною? Як розвинути в собі енергію дружини? 
  • Моделі побутових і фінансових стосунків між чоловіком та жінкою.

Якщо Ви хочете, щоб мрія про гарне весілля та закоханого нареченого перетворилася на реальність, наважтеся і почніть рухатися до її втілення!

 

Формат тренінгу: 4-5 год.

 

Записатись на тренінг

або за тел. (097)8-000-888 - Жіночий клуб "Стихії Успіху"

Повернутись до розкладу