Секс у великому місті

 

Сучасна жінка часто не має навіть з ким порадитися, коли виникають питання у інтимній сфері. Жіночі «енциклопедії» пишуть теорії, далекі від життя, а культура передавання «жіночих секретів» від матері до доньки у нашій ментальності обмежується секретами приготування страв… Саме тому ми у Жіночому клубі вирішили розробити окрему програму тренінгів «Секс у великому місті», присвячену еротичній майстерності жінки.


«Секс у великому місті» розраховані на жінок, що цінують усі сторони свого життя. Жінок, які розуміють, що справжня мудрість – це поєднати у одній душі вправну господиню, турботливу маму, надійного друга і вигадливу коханку. І що тільки так чоловік не почне шукати кожну з цих іпостасей у інших жінках. 


У програму «Секс у великому місті» входять наступні тренінги:

 

"50 відтінків сексу" (1.2 - 2 год.) - це ввідне заняття для нових учениць, яке дає змогу більше познайомитись з нашим центром і з тренерами, отримати інформацію про те, як виглядають заняття любов'ю на сучасному рівні, а також дає базові знання мистецтва любові. Хто планує відвідувати двохденні тренінги - то в даному занятті нема потреби, оскільки інформація повторяється.


"Все, що Ви повинні знати про секс " (6 год) - це скорочеий варіант тренінгу "Чого хочуть чоловіки в ліжку?".

 

"Чого хочуть чоловіки в ліжку" (14 год + 14 год.) дає Вам послідовну схему Ваших дій, щоб у Вас получався ідеальний секс, навчає Вас практиці орально - мануально масажу, дає Вам сексуальні "фішки" і ідеї, щоб він пережив з Вами секс, якого в нього ще ніколи не було.

 

"10 чудес, які роблять Великі любовниці в спальні "(14 год) – повністю практичне заняття, де Ви засвоїте Топ-10 найефективніших масажів всього тіла чоловіка. Це заняття зробить  Вас справжньою жрицею любові, адже Ви зможете створювати атмосферу комфорту і релаксу для любимого, розтягнувши задоволення на декілька годин.

 

«Оргазм на 100%» - вчить жінку отримувати задоволення від інтимної близькості, впливати на партнера за допомогою оргазму, позбутися комплексів та стати розкутішою, розкриває еротичну чуттєвість жінки.

 


Записатись на тренінг

або за тел. (097)8-000-888 - Жіночий клуб "Стихії Успіху"

Повернутися до розкладу